Імпортер

Зовсім нещодавно нам випало за честь представляти торгову марку TAITONG в Україні і тепер ТОВ «Континент Таєрс» є офіційним імпортером якісних шин торгової марки TAITONG. Забезпечити українського покупця якісним та надійним колесом за помірну ціну – було нашим основним пріоритетом при виборі постачальника шин.

Ми зупинили свій вибір на шинах торгової марки TAITONG лише тому, що перед тим, як потрапити до споживача, вони на відмінно пройшли випробовування українськими автошляхами на нашому власному транспорті, а наш автопарк складається з 30 автопоїздів, які постійно курсують Україною.

До того ж торгова марка TAITONG належить одному з лідерів азіатських виробників шин. Виробляється вона на величезному заводі SHANDONG HUASHENG RUBBER CO.,LTD, головний бізнес якого опирається на експорт більш як 300 артикулів шин для обслуговування підприємств в США, Японії та країнах Європейського Союзу.

Як офіційний імпортер ми беремо на себе всю відповідальність за якість продукції та уповноважені надавати увесь спектр гарантійних зобов’язань у випадку їх виникнення.

УВАГА!!! Формуємо дилерську мережу партнерів з продажу ТМ TAITONG в Україні.
Подати заявку на диллерство або зв'язатися з нами можна за цим посиланням.

Українська